Leasing pracowników – elastyczność w biznesie

Dla pracodawcy

Realizujemy kompleksowe usługi wsparcia procesów rekrutacyjnych, wynajmu pracowników i obsługi kadrowo-płacowej. Nasze wieloletnie doświadczenie pokazuje, że to najkorzystniejsze dla naszych Klientów, ponieważ dostarczamy pełen zakres usług, dzięki którym firmy mogą realizować nawet najbardziej wymagające zlecenia, jednocześnie oszczędzając czas i finanse. Poznaj naszą ofertę i zobacz jakie korzyści czekają na Ciebie, jeśli skorzystasz z pakietu usług Amicus Mentor.

logologologologologo

workrecruiting

workrecruiting

Rozpoczynasz nowy projekt i poszukujesz wyspecjalizowanej kadry? Przeprowadzimy dla Ciebie indywidualny proces rekrutacyjny poszukując najwyższej klasy fachowców, a także zajmiemy się administrowaniem dokumentacją i opieką nad pracownikami przez cały okres zatrudnienia. Nasi specjaliści do spraw rekrutacji posiadają niezbędne doświadczenie oraz pakiet szkoleń z zakresu HR, który pozwala im na skuteczne pozyskanie pracownika.

 

Znamy się na ludziach, dzięki czemu nasi Klienci mogą być spokojni.

 

 • Zespół doświadczonych specjalistów HR
 • Przeprowadzenie procesu rekrutacyjnego
 • Legalizacja zatrudnienia pracownika za granicą
 • Administrowanie dokumentacją
 • Opieka nad pracownikiem w trakcie zatrudnienia
 • Organizacja i rozliczanie pracy pracowników

workleasing

workleasing

Leasing pracowniczy to większa elastyczność w realizacji wymagających projektów i zleceń. To również komfort w zarządzaniu zasobami ludzkimi przedsiębiorstwa oraz oszczędność czasu i finansów. Oferujemy kompleksowe wsparcie w zakresie wynajmu pracowników na terenie Unii Europejskiej, a także pełną obsługę administracyjną i organizacyjną całego procesu.

 

Posiadamy zaufaną bazę pracowników z doświadczeniem w branży produkcyjnej oraz budowlanej, których wynajem usprawni realizację zadań z zakresu:

 

 • prac fizycznych,
 • obsługi maszyn produkcyjnych,
 • prac budowlanych oraz specjalistyczno-budowlanych,
 • prac magazynowych,
 • prac wymagających uprawnień wysokościowych lub obsługi wózków widłowych oraz maszyn budowlanych.

 

Wynajem pracowników to wygodne rozwiązanie dla szybko rozwijających się firm, które regularnie potrzebują zwiększać ilość kadry, bez poświęcania czasu na wielomiesięczne szkolenia. Leasing pracowniczy pozwala oszczędzić czas, a dzięki współpracy z zaufanymi specjalistami, także zmniejszyć ryzyko nietrafionych rekrutacji.

workhelping

workhelping

Komfortowe rozwiązania to kompleksowe rozwiązania – dlatego nasza oferta obejmuje również pełną obsługę kadrowo-płacową przedsiębiorstw na terenie Unii Europejskiej. Całościowo zarządzamy zasobami ludzkimi naszych Klientów, pozwalając im skupić się na rozwoju bez zbędnej biurokracji.

 

Gwarantujemy zgodność z przepisami Unii Europejskiej w zakresie prawa pracy, zatrudniania pracowników za granicą i wynajmu pracowników, a także zgodność z najnowszymi przepisami regulującymi politykę danych osobowych (RODO/GDPR/DSGVO i inne).