Ludzie to nasza pasja i klucz do sukcesu

Kim jesteśmy

 

Amicus Mentor to zgrany zespół specjalistów z doświadczeniem w zarządzaniu zasobami ludzkimi. Nasze indywidualne podejście do każdego klienta pozwala na znalezienie idealnego rozwiązania dla Twoich potrzeb. Zdajemy sobie sprawę z tego, że na potencjał firmy w dużej mierze składają się jej pracownicy. Dlatego poważnie i profesjonalnie podchodzimy do procesu rekrutacyjnego przy poszukiwaniu godnych zaufania fachowców.

O nas
O nas

Od 2009 roku działamy w krajach Unii Europejskiej obsługując w zakresie leasingu pracowników oraz wsparcia kadrowo-płacowego korporacje ze Szwecji, Niemiec, Holandii, Norwegii i innych państw UE.

 

Nasza elastyczność oraz indywidualne podejście są gwarancją realizacji nawet najbardziej wymagających zleceń. Wspieramy Twój biznes dedykowanymi rozwiązaniami, które tworzymy na bazie wzajemnego kontaktu oraz naszego doświadczenia w branży HR. Ludzie to nasza pasja, dlatego jesteśmy partnerem, na którym możesz polegać.

Zobacz dlaczego warto zostać naszym klientem

Od lat komponujemy bazę zaufanych specjalistów, którzy dzięki nam rozwijają się przy współpracy z międzynarodowymi korporacjami na terenie Unii Europejskiej. Nasi pracownicy mogą liczyć na nasze wsparcie i opiekę przez cały okres zatrudnienia. Wiemy, że wzajemne zaufanie to podstawa udanej i wieloletniej współpracy, dlatego przede wszystkim stawiamy na ludzi.

Poznaj naszą ofertę i dołącz do zespołu